4 komentáře u “Pravda o serveru finančník

 1. Viktore, jaký máte názor na Úvodní kurz do intradenního obchodování emini trhů od Petra a Tomáše, který prozatím považuji za nejlepší kurz od Financnik.cz?

 2. Všichni prodavači kurzů se snaží urvat něco pro sebe ještě dříve, než se o zbytek peněz postará trh sám. Cílem takové prezentace je potom předkládat potencionálním investorům různé definice, grafy a schémata různých složitostí a zahltit Vás informacemi, aby dokázali, že tento obor ovládají. Tento bezohledný byznys rozhodně není snahou o úspěšnost klienta. Server financnik.cz mezi ně patří už od konce roku 2003.

 3. Absolvoval jsem tento kurz dne 19.8.2007 v Praze. U vstupu do sálu jsem dostal od piár slečny předem zaplacenou fakturu, skripta, jednu minerálku a hezký reklamní poznámkový blok s tužkou. Letmým pohledem na velký počet účastníků se dalo vytušit, že jsem si zaplatil kvalitní čas dvou profesionálů.

  Hned při úvodní desetiminutovce jednoho z řečníků Tomáše Nesnídala a jeho snaze vysvětlit důvody, proč kurzovné stojí tolik, kolik právě stojí, a že se jedná o ušlé zisky z vlastního tradingu, jsem si uvědomil, že je neděle odpoledne a všechny trhy jsou uzavřené.

  Ať už se jednalo o cokoli, tak rozhodně ne o ušlý zisk!

  V průběhu dalších minut nám bylo předkládáno, jak si páni finančníci díky backtestování na historických datech o více než celých sto let dozadu nikdy nezrušili účet, a jak si někteří účastníci kurz zaplatili znova v duchu hesla „Poctivým sebevzděláváním k zaslouženému bohatství“.

  Velký omyl!

  I přes publikovaný článek na serveru finančník o možnostech zdravého stravování a životního stylu díky tradingu, si o pauze na oběd oba řečníci přinesli sendviče od McDonald’s. To už jsem se zhnuseně zvedl ze židle a odešel s myšlenkou – vstupné se nevrací.

  Budu-li brát v úvahu počmáraný poznámkový blok s informacemi o technické analýze, jsem se na emini nedozvěděl nic.

  Ještě dnes mi pravidelně chodí na e-mail různé marketingové nabídky, na ten či onen kurz se slevou.

  Shit!